Автоцентр «Град Авто»

Автокредиты в Запорожье

 

«ГРАД АВТО» Є ПОВНОЦІННИМ Автоцентром, ЯКИЙ КРІМ АВТОСАЛОНУ, МАЄ ВЛАСНУ СТО, ДЕ ВИКОНУЄТЬСЯ ЯКІСНе Гарантійне І післягарантійне обслуговування, РЕМОНТ, УСТАНОВКА ДОДАТКОВОГО ОБЛАДНАННЯ, АНТИКОРОЗІЙНИЙ ОБРОБКА, МИЙКА.

Концептуальний центр успішно працює більше 13 років і здійснює свою роботу в трьох напрямках: продаж автомобілів, їх гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також продаж оригінальних запасних частин і аксесуарів.

Одна з найбільш затребуваних послуг СТО - заміна масла.

Ми піклуємося про машинах наших клієнтів, тому пропонуємо мастильні матеріали від відомих виробників.

Тільки високоякісні моторні масла допоможуть запобігти утворенню нагару, окислення, корозію.

Відповідні мастильні матеріали ви можете підібрати в нашому магазині.

Тут же представлені масляні, паливні та повітряні фільтри, а також асортимент автозапчастин і аксесуарів.

Ми готові задовольнити запити найвимогливіших клієнтів і пропонуємо найширшу оновлену модельну гамму.

Сучасний дизайн і велика кількість нових технологій, застосованих при розробці останніх моделей KIA, повністю змінюють що склалося погляди на керування автомобілем.

Гарантійний термін обслуговування автомобілів KIA які продаються в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО», складає 5 років, такий крок з боку дістрб'ютора є підтвердженням лояльності до клієнтів та впевненості у високій якості продукту.

«ГРАД АВТО» оснащений найсучаснішим обладнанням, необхідним для надання повного спектру послуг з продажу, обслуговування і ремонту автомобілів KIA. 

Спеціалісти сервісного центру проходять щорічне навчання і атестацію в навчальному центрі KIA MOTORS. В основі концепції нашої компанії - орієнтований на клієнта професійний сервіс.

Точна діагностика проблеми, з якою стикаються клієнти і гарантія, що ремонт автомобіля, в сервісному центрі буде відповідати оптимальному співвідношенню «ціни - якості - термінів» - це невід'ємне правило всіх співробітників автоцентру.

 

 

Ваша довіра - запорука нашого успіху!